Rozstrzygnięcie konkursu „ Zrób to ze mną Mamo – Tato” Zabawka z Recyklingu

Laureaci

  1. Miejsce – Hanna Ejsmont – Przedszkole Publiczne nr 15
  2. Miejsce – Piotr Apanowicz – Przedszkole Publiczne nr 14
  3. Miejsce – Zofia Niedbała – Przedszkole Publiczne nr 10

Wyróżnienia
Izabela Myśliwiec – Przedszkole Publiczne nr 15
Albert Olbryś – Przedszkole Publiczne nr 14
Aleksandra Nikodem – Przedszkole Publiczne nr 9

 

Uczestnicy

Przedszkole Publiczne nr 15
Antonina Łucja Woźniak – Przedszkole Publiczne nr 15
Zuzanna Jurska – Przedszkole Publiczne nr 15
Zofia Łosiewicz – Przedszkole Publiczne nr 15
Antoni CiszewskiPrzedszkole Publiczne nr 15
Janusz Gradkowski – Przedszkole Publiczne nr 15
Aron Sobczak – Przedszkole Publiczne nr 15
Lena Wądołowska – Przedszkole Publiczne nr 15
Daria Woźny – Przedszkole Publiczne nr 15
Oliwier Gwara – Przedszkole Publiczne nr 15
Liwia Jankowska – Przedszkole Publiczne nr 15
Adam Kaczyński – Przedszkole Publiczne nr 15
Joanna Jabłońska – Przedszkole Publiczne nr 15
Kornelia Borys – Przedszkole Publiczne nr 15
Szymon Bargielski – Przedszkole Publiczne nr 15
Marcel Paprocki – Przedszkole Publiczne nr 15
Maria i Marcin Dudzińscy – Przedszkole Publiczne nr 15

Przedszkole Publiczne nr 8
Maja Jarzyło – Przedszkole Publiczne nr 8
Karolina Święcica – Przedszkole Publiczne nr 8
Dawid Obrycki – Przedszkole Publiczne nr 8
Julia Konopka – Przedszkole Publiczne nr 8
Wiktor Wysocki – Przedszkole Publiczne nr 8
Iwo Szmit – Przedszkole Publiczne nr 8
Kacper Barszcz – Przedszkole Publiczne nr 8
Dagmara Wachuta – Przedszkole Publiczne nr 8
Igor Konopka – Przedszkole Publiczne nr 8
Wiktoria Nieszczółkowska – Przedszkole Publiczne nr 8
Julia Kalinowska – Przedszkole Publiczne nr 8
Piotr Grądzki – Przedszkole Publiczne nr 8
Miłosz Filipkowski – Przedszkole Publiczne nr 8

Przedszkole Publiczne nr 4
Weronika Siwik – Przedszkole Publiczne nr 4
Krystian Żurek – Przedszkole Publiczne nr 4
Szymon Lutostański – Przedszkole Publiczne nr 4
Adam Górski – Przedszkole Publiczne nr 4
Milena Rogińska – Przedszkole Publiczne nr 4
Wiktoria Konopko – Przedszkole Publiczne nr 4

Przedszkole Publiczne nr 5
Igor Modzelewski – Przedszkole Publiczne nr 5
Jan Wiśniewski – Przedszkole Publiczne nr 5
Lena Piechocińska – Przedszkole Publiczne nr 5
Bartosz Włodkowski – Przedszkole Publiczne nr 5
Sebastian Arnista – Przedszkole Publiczne nr 5
Alicja Gomoliszek – Przedszkole Publiczne nr 5
Maja Bronowicz – Przedszkole Publiczne nr 5

Przedszkole Publiczne nr 14
Julia Dąbrowski – Przedszkole Publiczne nr 14
Radosław Bobek – Przedszkole Publiczne nr 14
Laura Kowalewska – Przedszkole Publiczne nr 14
Piotr Nowacki – Przedszkole Publiczne nr 14
Oliwia Chodnicka – Przedszkole Publiczne nr 14
Alan Sławiński – Przedszkole Publiczne nr 14
Lena Kalinowska – Przedszkole Publiczne nr 14
Borys Kowalewski – Przedszkole Publiczne nr 14

Przedszkole Publiczne nr 10
Cyprian Łada – Przedszkole Publiczne nr 10
Julia Bajkiewicz – Przedszkole Publiczne nr 10
Kornel Mieczkowski – Przedszkole Publiczne nr 10
Zuzanna Wolińska – Przedszkole Publiczne nr 10
Artur Cieślik – Przedszkole Publiczne nr 10
Kacper Wądołowski – Przedszkole Publiczne nr 10
Maciej Barżykowski – Przedszkole Publiczne nr 10
Nataniel Świderski – Przedszkole Publiczne nr 10
Amadeusz Zalewski – Przedszkole Publiczne nr 10
Julian Wądołowski – Przedszkole Publiczne nr 10
Milena Dębek – Przedszkole Publiczne nr 10
Błażej Galanek – Przedszkole Publiczne nr 10
Hanna Gadawska – Przedszkole Publiczne nr 10
Jakub Klewicki – Przedszkole Publiczne nr 10
Maria Jankowska – Przedszkole Publiczne nr 10
Zuzanna Kołodziejczyk – Przedszkole Publiczne nr 10
Aleksander Kowalski – Przedszkole Publiczne nr 10

Przedszkole Publiczne nr 9
Zuzanna Smugarzewska – Przedszkole Publiczne nr 9
Aleksandra Nikodem – Przedszkole Publiczne nr 9
Amelia Cholewińska – Przedszkole Publiczne nr 9
Julia Zawadzka – Przedszkole Publiczne nr 9
Mikołaj Kijek – Przedszkole Publiczne nr 9
Ewa Czornak – Przedszkole Publiczne nr 9
Tomasz Chorążek – Przedszkole Publiczne nr 9
Joanna Bujalska – Przedszkole Publiczne nr 9
Albert Gawryś – Przedszkole Publiczne nr 9
Sebastian Brzóska – Przedszkole Publiczne nr 9
Maja Cieślak – Przedszkole Publiczne nr 9
Filip Just – Przedszkole Publiczne nr 9
Hubert Kwiatkowski – Przedszkole Publiczne nr 9
Maja Żelazna – Przedszkole Publiczne nr 9
Nataniel Gutowski – Przedszkole Publiczne nr 9
Julia Parzych – Przedszkole Publiczne nr 9
Filip Lendo – Przedszkole Publiczne nr 9
Aleksander Żelazny – Przedszkole Publiczne nr 9
Wiktoria Kalicka – Przedszkole Publiczne nr 9
Hubert Krajewski – Przedszkole Publiczne nr 9
Aleksander Czornak – Przedszkole Publiczne nr 9
Gabriela Chojnowska – Przedszkole Publiczne nr 9

Przedszkole Publiczne nr 1
Lena Święczkowska – Przedszkole Publiczne nr 1
Aleksandra Sawicka – Przedszkole Publiczne nr 1

Przedszkole Publiczne TWP PINOKIO
Hubert Nałęcz – Przedszkole Publiczne TWP PINOKIO
Adrianna Nałęcz – Przedszkole Publiczne TWP PINOKIO
Karolina Dąbrowska – Przedszkole Publiczne TWP PINOKIO
Daria Maskalenko –  Przedszkole Publiczne TWP PINOKIO
Julia Filipkowska – Przedszkole Publiczne TWP PINOKIO
Kacper Piaścik – Przedszkole Publiczne TWP PINOKIO
Kamil Kossakowski – Przedszkole Publiczne TWP PINOKIO
Krystian Kossakowski – Przedszkole Publiczne TWP PINOKIO
Błażej Nitkiewicz – Przedszkole Publiczne TWP PINOKIO
Wiktoria Syski – Przedszkole Publiczne TWP PINOKIO
Maksymilian Turowski – Przedszkole Publiczne TWP PINOKIO
Marcel Wądołkowski – Przedszkole Publiczne TWP PINOKIO
Maja Prusińska – Przedszkole Publiczne TWP PINOKIO
Wiktor Gardocki – Przedszkole Publiczne TWP PINOKIO
Nadia Niksa – Przedszkole Publiczne TWP PINOKIO
Jakub Balicki – Przedszkole Publiczne TWP PINOKIO

Przedszkole Publiczne nr 2
Zuzanna Kamińska – Przedszkole Publiczne nr 2
Julia Filipkowska – Przedszkole Publiczne nr 2
Karolina Tomaszewska – Przedszkole Publiczne nr 2