Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych | tel: 600 969 201

I MIEJSCE – Martyna Mocarska, Przedszkole Katolickie pw. Św. Franciszka z Asyżu Zgromadzenia SS NMP Niepokalanej

II MIEJSCE – Zofia Szymańska, Przedszkole Publiczne nr 10 w Łomży

III MIEJSCE – Liliana Kuligowska, Przedszkole Publiczne nr 9 w Łomży

WYRÓŻNIENIE – Adam Gutowski, Publiczne Przedszkole TWP „Pinokio” w Łomży

WYRÓŻNIENIE – Emil Plona, Przedszkole Katolickie pw. Św. Franciszka z Asyżu Zgromadzenia SS NMP Niepokalanej

WYRÓŻNIENIE – Lidia Tomaszewska, Przedszkole Publiczne nr 1 w Łomży

kolorowa palma wielkanocna zbudowana z odpadów leżąca na blacie stołu
palma wielkanocna z odpadów w kolorze niebieskim na jasnym tle
kolorowa palma waielkanocna w dzbanku na czerwonym tle
kolorowa palma wielkanocna zbudowana z nakrętek i plastikowych słomek na beżowym tle
kolorowa palma wielkanocna zbudowana z bibuły i nakrętek
kolorowa palma wielkanocna zbudowana z odpadów na beżowym tle

POZOSTALI UCZESTNICY KONKURSU:

Przedszkole Publiczne Nr 1 – Iga Piotrowska, Aleksander Lubiecki, Oliwia Zaniewska, Zofia Kowalewska, Kacper Raś, Amelia Karczewska, Kinga Jesiotr

Przedszkole Publiczne nr 2 – Nina Zakrzewska, Oliwia Sęk, Helena Pawelczyk, Mateusz Dąbrowski – Chomczyk, Zuzanna Kręciewska, Nikola Kotowska, Arkadiusz Kupiec, Ksawery Świercz, Jakub Wesołowski, Maja Bacławska, Zuzanna Komorowska, Nikola Moroz, Aleksandra Waldzińska, Oliwia Żołyńska, Nina Zorczykowska, Weronika Mroczkowska

Przedszkole Publiczne Nr 9 – Nikola Kowalczyk, Dominika Jarnutowska, Maurycy Gorzęba, Julia Niekrasz, Basia Hurec, Zuzanna Olejnik, Wiktoria Gadomska, Jakub Wykowski, Szymon Bieniek, Hanna Górna, Oliwia Hala, Lilianna Kuligowska, Anna Smugarzewska

Przedszkole Publiczne Nr 10 – Oliwier Jagas, Zuzanna Chrostowska

Przedszkole Publiczne Nr 14 – Natalia Zalewska, Patrycja Zalewska, Inez Charubin, Adam Kordaszewski, Zofia Ławska, Weronika Lewandowska, Marcelina Włodkowska, Patryk Góralczyk, Gabriela Gorzęba, Natalia Zyskowska

Przedszkole Publiczne Nr 15 – Waldemar Olszewski, Wanessa Julecka, Filip Chrostowski, Wiktoria Nawrocka, Nadia Pawlak, Nela Zabielska, Maja Leśniewska, Jan Charmas, Kornelia Kokoszko, Aleksandra Kardaś, Jan Kondracki, Jan Ramotowski, Kornel Bruliński, Maja Skrodzka, Bartosz Rzepnicki

Przedszkole Językowo-Artystyczne „Akademia Przedszkolaka” – Oliwia Osowiecka

Przedszkole Katolickie pw. Św. Franciszka z Asyżu Zgromadzenia SS NMP Niepokalanej – Michał Plona, Igor Różański, Nikola Zielińska, Jan Grzelczak

Przedszkole Publiczne Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi – Pola Pietrasz, Zuzanna Ksieżyk, Błażej Wyzner, Magdalena Ulatowska, Zuzanna Ulatowska

Publiczne Przedszkole TWP „Pinokio” – Julia Rogińska, Liliana Wawrzyniak, Hania Jasińska, Adam Możdżeń, Antonina Włodkowska, Nikola Ciemniewicz, Marcel Nowak, Julia Rogowska, Adam Gutowski

Niepubliczne Przedszkole „Wesołe Słoneczko” – Amelia Lorenc, Cezary Gorzkowski, Lena Kozłowska, Nadia Ciepłuch, Amelia Wilk, Oliwia Wawrzyniak, Alicja Zacharczyk, Michalina Woźniak, Zofia Milewska, Jan Olczyk, Liliana Strzelecka, Viktoryia Khviasko, Natalia Zacharczyk

Skip to content